VilaZdravi z ptaci perspektivy2

Systém aktivního zdraví eVito

Prodlužte si svůj život! Sami! Telemedicínský systém aktivního zdraví eVito vám pomůže získat ucelený pohled na vaše zdraví a porozumět, jak je vy sami ovlivňujete. Moderní certifikované přístroje jsou vaším pomocníkem, ale svému zdraví díky eVito vládnete vy. Více viz odkaz.

Vloni jsme začali nabízet další jedinečnou službu -- telemedicínský systém aktivního zdraví eVito. Jeho principy vycházejí ze systémů, používaných v kosmonautice k dálkovému sledování zdravotního stavu astronautů. Jednoduše a zábavně si tak sami zlepšujete kondici a prodlužujete život!

eVito.cz je systém "mozaiky" různých jednoduchých měření parametrů Vašeho zdraví (jako jsou krevní tlak, krevní cukr, váha,  kompozice těla a stav zavodnění, počet kroků za den, ale také třeba jídelníček nebo množství tekutin za den apod.), a jejich dálkového--tzv. telemedicínského--sledování přes webovou stránku na internetu. Naměřené údaje se zcela automaticky předávají dálkově do databáze, kterou si každý účastník projektu může odkudkoliv zobrazit, a např. sdílet své výsledky s lékařem, trenérem, výživovým poradcem či třeba členem rodiny. Takové sledování dlouhodobého průběhu důležitých parametrů vlastního zdraví má informační ale především úžasný motivační účinek: najednou se klient/ka začne zajímat o souvislosti mezi svými naměřenými hodnotami a zdravotním stavem, a dokonce i začne brát vážněji rady okolí a vyhledá svou již dávno odloženou sportovní soupravu či třeba opráší rotoped odložený ve sklepě:-) eVito je ideální systém pro každého, kdo si chce prodloužit svůj život, zlepšit si své zdraví a životní styl: uvážená životospráva a vytrvalostní pohyb -- ať už chůze, běh či třeba plavání -- se najednou stávají zcela přirozenou součástí denního "jídelníčku".

eVito vám velmi jednoduše pomůže získat ucelený pohled na vaše zdraví a porozumět, jak je vy sami ovlivňujete. Moderní certifikované přístroje jsou vaším pomocníkem, ale svému zdraví díky eVito vládnete vy. Jednoduše a zábavně si tak sami zlepšujete kondici a prodlužujete život. Poptejte se u nás při Vaší příští návštěvě, jak si můžete těmito nejmodernějšími zdravotnickými technologiemi prodloužit a zlepšit svůj život. Když telemedicína pomáhá astronautům, jistě pomůže i Vám:-)